mylinks.cz


o čem web mylinks.cz je?

Projekt, který umožňuje uchovávat a sdílet oblíbené linky (odkazy, záložky) v internetu.

pro koho je web mylinks.cz určen?

Zejména pro mladé lidi a pro všechny, kteří pracují aktivně s internetem a chtějí mít oblíbené kdykoli k dispozici.

jak to funguje?

Zaregistrujete se a následně už můžete přidávat nové odkazy, editovat, hodnotit, sdílet, ověřovat, importovat, filtrovat, třídit.

jaké to má výhody?

1/ sdílení

Můžete vybrané odkazy sdílet se svými kamarády či známými. Můžete jim vybrané odkazy posílat interním rozhraním – jednoduše a rychle odkaz zadáte a umožníte jeho sdílení. Zároveň můžete od jednotlivých uživatelů získávat typy na zajímavé odkazy v internetu.

2/ dostupnost

Oblíbené odkazy máte k dispozici kdykoliv s připojením k internetu (ze školy, z práce, z domu, z internetové kavárny, od kamaráda, ...), nejste tedy limitováni různými počítači či prohlížeči.

3/ možnosti

Své oblíbené odkazy můžete třídit, hodnotit, filtrovat, ověřovat a získat tak větší přehled i kontrolu. Dokážete tak uchovávat všechny oblíbené odkazy, a přitom vždy rychle a jednoduše najdete odkaz, který Vás zajímá.

chcete nás podpořit?

Pokud se Vám nápad (služba) líbí, řekněte o ni svým kamarádům, známým, ... Jestli máte webové stránky, mužete si na ně přidat naši ikonu. Stačí vložit následující kód:
mylinks.cz
<a href="http://mylinks.cz" target="_top" style="text-decoration: none;">
<img src="http://mylinks.cz/images/mylinksCZ.gif" width="88" height="31" alt="mylinks.cz" style="border:0px" />
</a>
				

proč to všechno?

Nepřeberné množství portálů i vortálů nám sice podsouvá vlastní seznamy a katalogy a s nimi pochopitelně velké množství reklamy, které jsou tak obsáhlé, že najít "dobrý link" je složité a zdlouhavé. Vyhledávání na internetu tedy jednoznačně převažuje. To však ještě negarantuje nalezení odkazu, který hledáte, zkoušíte, testujete .... (Jak se v těch milionech nalezených stránkách zorientovat?).

věříte vyhledávačům, nebo svým přátelům?

Způsob, jak neztratit skvělý link, jak ho zatřídit, ohodnotit, uložit, jak ho dát k dispozici přátelům, kteří jsou k vám trochu blíž než ostatní. Využijte mylinks.cz.

jak to vzniklo?

Z potřeby uchovávat a sdílet linky na internetu. Programuje phil; grafiku vytváří edi.

použité technologie

Aktuální verze systému mylinks.cz je release 4.0. Posledními změnami je multijazyková verze, smart link bookmarklet, rozšířené použití sekcí, fulltextové hledání, systém pro posílání linků uživatelům, seznam uživatelů, smajlíi ve fóru, plovoucí allert boxy, nový grafický styl a integrace Ajax technologie.

podporují nás